Aktualności

Piraci

                                                                     
"Piraci" (2012)hit premiera dubbing 3d
"Pirates! Band of Misfits, The"   

maj 1

Czas trwania: 1 godz. 28 min.
Od lat:
b.o.
Gatunek: Komedia, Animacja, Familijny
Reżyseria: Peter Lorf

Znakomita animacja powstała na podstawie książki Gedeona Defoe, współscenarzysty kultowych „Uciekających kurczaków”. Główny bohater- Kapitan Piratów to bezgraniczny entuzjasta, ale często bardzo mało skuteczny postrach mórz. Wiernie mu służy niestety, beznadziejna załoga, a on zupełnie nieświadomy przeciwności ma tylko jedno marzenie: pokonać swoich rywali – Czarnego Bellamiego i Cutlass Liz i zdobyć pożądany przez wszystkich tytuł Pirata Roku. Pogoń za nagrodą przenosi bohaterów z wybrzeży egzotycznej Krwawej Wyspy na spowite mgłą ulice wiktoriańskiego Londynu. Podczas wyprawy, piraci muszą stawić czoła diabolicznej królowej,  łączą także siły z nieszczęśliwie zakochanym młodym naukowcem. Nigdy jednak nie tracą z oczu, tego co każdy pirat kocha najbardziej: przygody
 

więcej na filmweb.pl

 Obsada:

 Hugh Grant Hugh Grant
  Kapitan piracki(głos)

 Brendan Gleeson Brendan Gleeson
  Pirat z artretyzmem (głos)

 Jeremy Piven Jeremy Piven
  Czarny Bellamy (głos)

Brian Blessed  Brian Blessed
  Król piratów (głos)

 

Projekcja:
13 maja
godzina 16.00


bilety można nabyć w kasie kina na dwie godziny przed projekcją filmu.

Przedsprzedaż:
Bilety można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej ul. Paderewskiego 7 od wtorku do czwartku w godzinach 8-16.

Zaginiona

"Zaginiona" (2012) hit 
"Gone"

maj 2

Czas trwania: 1 godz. 34 min.
Od lat:
15
Gatunek: Thriller, Dramat
Reżyseria: Heitor Dhalia

Pierwszy hollywoodzki thriller złotego dziecka brazylijskiej kinematografii Heitora Dhalii z jedną z najpopularniejszych młodych aktorek świata – Amandą Seyfried ("Mamma Mia", "Wyścig z czasem").
 

więcej na filmweb.pl

 Obsada:

 

Amanda Seyfried  Amanda Seyfried
  Jill

 

Daniel Sunjata  Daniel Sunjata
  Powers

 

Jennifer Carpenter  Jennifer Carpenter
  Sharon Ames

 

Sebastian Stan  Sebastian Stan
  Billy


Projekcja:
13 maja 
godzina 19.00

bilety można nabyć w kasie kina na dwie godziny przed projekcją filmu.

Rec 3 Geneza

"Rec 3 Geneza" (2012) hit 
"[REC]³ Génesis"

maj 3

Czas trwania: 1 godz. 20 min.
Od lat:
15
Gatunek: Horror
Reżyseria: Paco Plaza

To miał być najszczęśliwszy dzień w życiu Klary. Jednak słowa "póki śmierć nas nie rozłączy"  nabrały szybko zupełnie nowego, złowrogiego znaczenia. Morderczy wirus zamienił gości weselnych w krwiożercze monstra. Panna młoda rozpoczyna desperacką walkę o przetrwanie. Prequel najpopularniejszej serii filmów grozy w historii kina europejskiego, która otrzymała nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej, a wraz z "Sierocińcem" zapoczątkowała ogólnoświatową modę na hiszpańskie horrory.
 

więcej na filmweb.pl

 Obsada:

Leticia Dolera  Leticia Dolera
  Clara

Diego Martín  Diego Martín
  Koldo

 Ismael Martínez  Ismael Martínez
  RafaProjekcja:
19 maja
godzina 19.00

bilety można nabyć w kasie kina na dwie godziny przed projekcją filmu.

Lęk wysokości

"Lęk wysokości" (2011) hit 
"Lęk wysokości"

maj 4

Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Od lat:
15
Gatunek: Dramat, Psychologiczny
Reżyseria: Bartosz Konopka

Fabularny debiut nominowanego do Oscara i nagrodzonego na festiwalu w Berlinie reżysera "Królika po berlińsku" Bartosza Konopki to poruszająca historia telewizyjnego spikera Tomka (Marcin Dorociński, nagrodzony Złotymi Lwami za kreację pierwszoplanową na Festiwalu w Gdyni), którego świetlaną karierę i poukładane życie rodzinne zakłóca wiadomość o poważnych problemach ojca (Krzysztof Stroiński, laureat Polskiego Orła za wybitną kreację w "Rysie") 
 

więcej na filmweb.pl

 Obsada:

Krzysztof Stroiński   Krzysztof Stroiński
  Wojciech Janicki

 Marcin Dorociński  Marcin Dorociński
  Tomek Janicki

   Dorota Kolak Dorota Kolak
  Matka Tomka

 Magdalena Popławska  Magdalena Popławska
  Ewa Janicka

 Anna Dymna  Anna Dymna
  Doktor Druch

 

Projekcja:
27 maja 
godzina 18.00

bilety można nabyć w kasie kina na dwie godziny przed projekcją filmu.

"Polowanie"

"Polowanie" (2013) hit premiera 

3

Czas trwania: 115 min.
Od lat:
od lat 15
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Thomas Vinterberg

Niewinne kłamstwo małoletniej podopiecznej zmienia w piekło życie nauczyciela z prowincji.
 

więcej na filmweb.pl

 Obsada:

 Mads Mikkelsen  Mads Mikkelsen
  Lucas


Anne Louise Hassing  Anne Louise Hassing
  Agnes

Lars Ranthe  Lars Ranthe
  Bruun


Projekcja:
13 kwietnia godzina 19.30
14 kwietnia
godzina 17.00

bilety można nabyć w kasie kina na dwie godziny przed projekcją filmu.

Puchar dla SV Motor Eberswalde

lasker marzec smallW dniu 23 marca 2013r w Europejskim Centrum Spotkań w ramach współpracy polsko-niemieckiej Klub szachowy LASKER Barlinek zorganizował mecz szachowy o puchar Pani Dyrektor Barlineckiego Ośrodka Kultury Brygidy Liskiewicz.

Zapraszamy na Festiwal Piosenki Dziecięcej

festiwal dzieci 2017 smallBarlinecki Ośrodek Kultury oraz Publiczne Gimnazjum nr 1 w Barlinku, zapraszają na XXII Festiwal Piosenki Dziecięcej, który odbędzie się 31. marca w sali widowiskowej BOK o godz. 11.00. W konkursie biorą udział najlepsi wykonawcy z powiatu myśliborskiego. Bilety będą sprzedawane w Publicznym Gimnazjum Nr 1, ul. Leśna 10 u Kingi Lewandowskiej - Land w sali nr 21 oraz w dniu  imprezy w kasie Kina Panorama od godz. 9.00.
Bilet w cenie 5 zł. dorośli i 3 zł. dzieci.

Kopciuszek – 5 lat GT Remedium

kopciuszek smallW dniu 24 marca Barlinecki Ośrodek Kultury świętował Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji Grupa Teatralna Remedium wystawiła premierowy spektakl pt. „Kopciuszek”.

Impresje Kobiece

kapciuszek smallW dniu 8 marca w sali widowiskowej BOK mogliśmy świętować Międzynarodowy Dzień Kobiet. Zaiteresowanie tegorocznymi Impresjami Kobiecymi było tak duże, że zorganizowaliśmy dwa przedstawienia, które obejrzało ponad pięćset pań. Spotkanie otworzył koncert Ryszarda Sawickiego, który przypomniał przeboje Elvisa Presleya i Krzysztofa Krawczyka.

"Rękodzieła i sztuki współczesnych kobiet" – polsko-niemiecka wystawa w Prenzlau

prenzlau marzec smallW lutym grupa pasjonatów rysunku i malarstwa „W kręgu sztuki” oraz członkowie Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, już po raz kolejny dostali zaproszenie od IG Frauen und Familie Prenzlau e.V. do wzięcia udziału w warsztatach, spotkaniach i corocznego polsko-niemieckiego wernisażu wystawy w Prenzlau.

Polsko-Niemiecki Super Talent 2017

supertalent smallSuper Talent 2017- pod takim właśnie tytułem 15 marca 2017 uczniowie z SP nr 1w Barlinku,  po raz czwarty wzięli udział w polsko-niemieckim konkursie talentów w  Prenzlau. Nasze dzieciaki były nie do pokonania w obu prezentowanych kategoriach. W tańcu reprezentowały nas Julia Brąszkiewicz i Daria Potyra z kl. V oraz Maja Kuczera z kl. III. W kategorii śpiew: Aleksandra Stanisławska z kl. VI, Kinga Wereśniak, Amelia Grajewska, Małgorzata Wiśniak z kl. IV oraz Lena Olejnik i Antek Płaczek z kl. III. Opiekunami uczniów byli pani Anna Stefańska i pan Piotr Rosenkiewicz.

Koncert przyjaciół zza Odry

koncert laskowski smallZespół Śpiewaczy "Barliniacy" oraz Barlinecki Ośrodek Kultury zapraszają na "Koncert przyjaciół zza Odry". 24 marca (piątek) godz. 17.00 sala widowiskowa BOK. W programie - występ Chóru Seniorów PCK ze Schwedt i Zespołu Śpiewaczego "Barliniacy" oraz minikoncert Feeling Dance Group.

Muzeum zaprasza na warsztaty wielkanocne

muzeum wielkanoc smallBOK – Muzeum Regionalne zaprasza na spotkanie „Muzeum na Święta”.  Warsztaty wykonywania ozdób wielkanocnych poprowadzi Zuzanna Rusin. Warsztaty odbędą się 01 kwietnia (sobota) godz. 11.00.  Ilość miejsc ograniczona. Konieczne wcześniejsze zapisy do 24 marca – tel. 95 7461 889. Koszt udziału w warsztatach (materiały)  5 zł/osobę.

Spotkanie z Jolantą Karasińską

karasinska 2017 smallBarlinecki Ośrodek Kultury – Biblioteka Publiczna w Barlinku, zaprasza na wieczór autorski z Jolantą Karasińską - 22 marca (środa) godz. 18.00. Spotkanie odbędzie się w Kawiarni Artystycznej BOK, ul. Podwale 9. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Feeling z wizytą w Schneverdingen

feeling marzec smallW dniach 22-26 lutego, odbył się polsko - niemiecki projekt pt. „Gimnastyka i taniec – elementy edukacji formalnej”.  29 osobowa grupa młodzieży z zespołu Feeling Dance Group wraz z opiekunami i tłumaczem, spędziła czas w naszym mieście partnerskim Schneverdingen w towarzystwie tamtejszych gimnastyczek i ich trenerów.

Zapraszamy na Dzień Teatru

kopciuszek 3 smallZ okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, Barlinecki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w dniu 24 marca o godzinie 9:30 na widowisko "Kopciuszek". Spektakl przygotowała Grupa Teatralna Remedium, a wspierają ją dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2   "Pod Topolą", które wystąpią w roli małych gołąbków. Bilety wstępu w cenie 2 zł. Spektakl odbędzie się w sali widowiskowej BOK. Rezerwacje grupowe oraz informacje tel. 95 7462135. Zapraszamy.

kopciuszek 3 smallZ okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, Barlinecki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w dniu 24 marca o godzinie 9:30 na widowisko "Kopciuszek". Spektakl przygotowała Grupa Teatralna Remedium, a wspierają ją dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2   "Pod Topolą", które wystąpią w roli małych gołąbków.. Bilety wstępu w cenie 2 zł. Spektakl odbędzie się w sali widowiskowej BOK. Rezerwacje grupowe oraz informacje tel. 95 7462135. Zapraszamy.

 

 

kopciuszek 3

 

 

Dodatkowe informacje