Piraci w kinie Panorama

W tym tygodniu rusza pierwszy weekend majowy z kinem Panorama. W niedzielę, 13 maja, mamy dla Państwa dwie propozycje. Bajkę dla dzieci „Piraci” 3D z dubbingiem, oraztrzymający w napięciu thriller „Zaginiona”.

maj 1„Piraci” 3D –  bajka oparta na  serii książek zatytułowanych "The Pirates!, których autorem jest Gideon Defoe. Jest to historia grupy piratów, którzy choć są bardzo zabawnito jednak omija ich nagminnie szczęście. Bohaterowie podejmują próbę wygrania dorocznego Pucharu Piratów.

13 maja – godz. 16.00maj 2„Zaginiona” - opowieść o Jill Parrish, która wraca do domu z nocnej zmiany i odkrywa, że jej siostra zniknęła. Dziewczyna jest przekonana, że siostrę porwał seryjny morderca, który ją samą uprowadził dwa lata temu. Podejrzewa, że teraz wrócił dokończyć swój plan. Policja jednak jej nie wierzy i Jill musi sama odszukać siostrę oraz stawić czoła porywaczowi.   


13 maja – godz. 19.00  

Bilety na filmy dostępne będą w kasie znajdującej się obok sali widowiskowej w soboty zawsze na dwie godziny przed projekcją, a w niedzielę od 14.00 przed seansami. Prosimy o nie zwlekanie z kupnem do ostatniej chwili, w związku z tworzącą się kolejką przed samą projekcją filmu i koniecznością opóźniania seansu.

Projekcja 2D – bilet zwykły 12 zł, junior/senior 10 zł.
Projekcja 3D – bilet zwykły 14 zł, junior/senior 12 zł.

Przy zakupie biletów ulgowych należy okazać się dokumentem uprawniającym do zakupu takiego biletu.

Kino Panorama
Sala widowiskowa BOK
ul. Podwale 9
Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowe informacje