MAŁY KONKURS RECYTATORSKI – ELIMINACJE ŚRODOWISKOWE W BARLINKU

dyktando 2018 small15 lutego w Barlineckim Ośrodku Kultury odbyły się coroczne eliminacje do Małego Konkursu Recytatorskiego zorganizowane przez BOK – Biblioteka Publiczna. Do walki o wyróżnienie stanęło 18 uczniów barlineckich szkół podstawowych i gimnazjów którzy odważyli się stanąć przed szanownym Jury konkursu. W tym roku w skład Jury weszli:  Iwona Mirońska-Gargas (przewodnicząca), Izabela Leszczyńska oraz Stanisław Smoła.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników i po burzliwej naradzie Jury postanowiło przyznać wyróżnienia następującym uczniom:
W kategorii wiekowej: klasy I-III:
1.    Natalia Osmałek – SP4
2.    Wiktoria Kochan – SP1
3.    Maja Prodanowska – SP1
W kategorii wiekowej: klasy IV-VI
1.    Hanna Kulpa – SP1
2.    Natalia Metryka – SP4
3.    Amelia Błaż, – SP4
4.    Nina Sławińska - SP1
W kategorii wiekowej: VII - gimnazja
1.    Oliwia Jóźwiak – SP1
2.    Martyna Poszwa – SP1*

* Uczestniczka została wyróżniona ale ze względów proceduralnych (wiersz był nieznanego autora, niepublikowany w literaturze,skopiowany z internetu) nie może pojechać na eliminacje powiatowe.
Konkurs był przepustką do eliminacji powiatowych. Eliminacje powiatowe odbędą się w dniu 6 marca o godzinie 10:00 w Myśliborskim Ośrodku Kultury. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i odwagę a wyróżnionym uczniom życzymy dotarcia do finału w Szczecinie.

Dodatkowe informacje