Impresje kobiece - będzie drugie show!

impresje-kobiece 2018 smallZ uwagi na ogromne zainteresowanie show, organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, mamy dla Państwa znakomitą informację. 08 marca odbędą się dwa pokazy "Nasze twarze brzmią znajomo"! Pierwszy o godz. 17.00 (na tą godzinę wszystkie bilety zostały już wyprzedane) i o godz. 19.30 (bilety dostępne w sprzedaży od 23 lutego w Centrum Informacji Turystycznej).
 
Barlinecki Ośrodek Kultury zaprasza na wielkie, jedyne w Barlinku show „Nasze Twarze Brzmią Znajomo”, w wykonaniu największych gwiazd polskich i światowych scen muzycznych. 08 marca godz. 17.00 sala widowiskowa BOK, ul. Podwale 9. Na deskach sali widowiskowej, specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, wystąpią m.in. Violetta Villas, Doda, Conchita Wurst, Zenek Martyniuk, George Michael oraz Tina Turner. Nie zabraknie jurorów, którzy na gorąco będą komentować występy gwiazd, jednak to Państwo wybiorą zwycięzcę całego show! To właśnie jemu lub jej, przypadnie zaszczyt zaprezentowania się przed Państwem raz jeszcze, na zakończenie programu. W role gwiazd wcielą się znani mieszkańcy Barlinka.Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Paderewskiego 7, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 15.00.
Serdecznie zapraszamy
 
*informujemy jednocześnie, że biletów zakupionych na godz. 17.00 nie będzie można zamienić na bilety wstępu na show o godz. 19.30.

impresje-kobiece 2018

 

 

Dodatkowe informacje