SREBRNY DUET FABRYKI TAŃCA BARLINEK

srebrny duet small

10. marca Fabryka Tańca Barlinek pod kierownictwem Katarzyny Stanisławskiej, na Ogólnopolskim Turnieju Tańca "Taneczne Miraże" w Bydgoszczy w kategorii duety w grupie wiekowej Duety 12-15 lat, zdobyła Srebro (Amelia Wyderska & Natalia Ściesiek).
Konkurs odbywał się w sobotę w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 31 w Bydgoszczy. Zespoły startowały w trzech kategoriach: do lat 11, od lat 12 do 15 oraz powyżej 15 lat. Osobno rywalizowali soliści. Konkurencja była ogromna – w zmaganiach uczestniczyli utalentowani tancerze z całego kraj. W sumie przed publicznością zaprezentowało się pół tysiąca uczestników z Bydgoszczy, Poznania, Torunia, Inowrocławia, Kołobrzegu, Szczecina, Polic, Świecia, Gorzowa, Choszczna i Barlinka.


Ogólnopolski Konkurs Tańca "Taneczne Miraże" odbył się po raz 19. Jego organizatorem był Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, a pomysłodawczynią i koordynatorką - dr Wiesława Pilewska. Wszystkim, którzy wspierali nas podczas tego wyjazdu serdecznie dziękujemy a w szczególności Pan Izabeli Ściesiek.

 

Dodatkowe informacje