Pracowity weekend Feeling Dance Group

 

feeling kwicien2 2018Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego w Bydgoszczy, to kolejny punkt na naszej tanecznej mapie. Drugi raz wzięliśmy udział w tej prestiżowej imprezie. Rok temu przetarliśmy szlaki ale tym razem było zdecydowanie ciężej. Impreza okazała się strzałem w dziesiątkę i wiele zespołów z całej Polski postanowiło wziąć w niej udział.

Nasi tancerze pełni motywacji dzielnie walczyli na parkiecie otrzymując:
Feeling Kids – 1 miejsce
Feeling Plus – 1 miejsce
Feeling Junior – 2 miejsce
Feeling 1 – 4 miejsce


Jak widać praca się opłaca a to nie koniec naszych tanecznych zmagań podczas tego weekendu.
Nasz zespół po raz pierwszy wziął udział w Otwartych Mistrzostwach Polski Federacji WADF (World Artistic Dance Federation) w Inowrocławiu. Na hali widowiskowo - sportowej odbywały się zmagania wielu zespołów w różnych kategoriach. Gośćmi specjalnymi, a zarazem członkami komisji sędziowskiej, byli Piotr Galiński - znany juror „Tańca z gwiazdami" i Marta Wiśniewska, znana jako Mandaryna - tancerka, choreograf, wokalistka. Górowała muzyka disco, a my mieliśmy okazje oglądać, w swoich choreografiach, świetne grupy z całej Polski. Wśród nich pojawiło się wiele grup Egurrola Dance studio. Nasze Feelingowe grupy Fun i Plusy miały możliwość zaprezentowania swoich tegorocznych choreografii. Konkurencja silna, a my wróciliśmy z I i V miejscem. Grupa Fun w swojej kategorii do lat 15 zdobyła V miejsce, a Plusy stanęły na podium z I miejscem otrzymując tytuł MISTRZA POLSKI federacji WADF. Ogromne gratulacje!


Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc, za to że jesteście z nami i mamy w Was ogromne wsparcie (opiekunowie, techniczni, Stowarzyszenie, rodzice – mamy nadzieję, że odpłacamy się wzorowym tańcem na parkiecie).

Feeling Dance Group

Dodatkowe informacje