Festyn „Bezpieczne wakacje z Policją” – zapraszamy

festyn policja smallBarlinecki Ośrodek Kultury, zaprasza na festyn rodzinny „Bezpieczne wakacje z Policją” organizowany w ramach Letnich Wieczorów Filmowych. 21 lipca (sobota) godz. 16.00 – 18.00 Europejskie Centrum Spotkań, ul. Leśna 1. W programie m.in. pokazy psa policyjnego, radiowozy z Barlinka oraz Oddziałów Prewencji ze Szczecina, motory z Ruchu Drogowego w Myśliborzu, alkogogle, wielkoformatowa gra edukacyjna „Zagraj ze mną w bezpieczeństwo”. W tym dniu będzie można również oznakować swoje rowery. Wystarczy przyjechać na teren festynu rowerem, który ma być oznakowany i wziąć dowód jego zakupu. Nie zabraknie konkursu z nagrodami przygotowanego przez Policjantów! Zapraszamy bardzo serdecznie! Wstęp wolny!
Festyn odbywa się w ramach drugiego tygodnia Letnich Wieczorów Filmowych. W dniach 20-21 lipca organizatorzy zapraszają również na projekcje filmowe.
20 lipca (piątek) godz. 21.30 „Barry Seal: Król przemytu” - Film opowiada prawdziwą historię. W tym sensacyjnym dramacie Tom Cruise wciela się w postać Barry’ego Seala, człowieka, która swoją biografią mógłby obdzielić kilka osób. W wieku piętnastu lat był pilotem, jednym z najzdolniejszych, najlepszych pilotów Ameryki, miał na koncie również udział w wojnie w Wietnamie. Pracował na usługach kolumbijskiego kartelu narkotykowego Medellín oraz dla… CIA. Za głowę Seala słynny baron narkotykowy Pablo Escobar wyznaczył nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. Za przywiezienie go do Kolumbii żywego – milion dolarów.
21 lipca (sobota) godz. 18.00 „Auta 3” - Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. Jak zawsze będzie mu także służyć ekspercką poradą Hudson „Huragan” Hornet, legenda wyścigów. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!
21 lipca (sobota) godz. 21.30 „Kingsman: Złoty krąg” - Kontynuacja przeboju “Kingsman: Tajne służby”, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy’ego nie ma nic trudnego.

Przypominany, że wszystkie animacje, atrakcje, projekcje filmów oraz bajek są BEZPŁATNE!
facebook.com/LetnieWieczoryFilmowe
Serdecznie zapraszamy
BOK

Dodatkowe informacje