Wygraj lot balonem!

lot blonem smallChodzisz na Letnie Wieczory Filmowe? A może tylko o nich słyszałeś i nie miałeś okazji jeszcze w nich uczestniczyć? Nic straconego. Zostały jeszcze cztery weekendy pełne filmów, bajek, zabaw konkursowych i animacji dla najmłodszych. Wszystko oczywiście za darmo w Europejskim Centrum Spotkań przy ul. Leśnej 1. W tym roku organizatorzy przygotowali trzy konkursy, jeden dla dorosłych, dwa dla dzieci, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.


Konkurs dla dorosłych – „Wymyśl hasło Letnich Wieczorów Filmowych”.

Ma być krótkie, kreatywne, zachęcające do uczestnictwa w imprezie! Może być zabawne i musi zawierać słowa Letnie Wieczory Filmowe. UWAGA – można użyć maksymalnie ośmiu słów (z Letnimi Wieczorami Filmowymi włącznie). Hasło konkursowe, wraz z wypełnionym zgłoszeniem, prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .
Termin składania prac do 4 sierpnia 2018r. włącznie.

W tym konkursie do wygrania się bardzo atrakcyjne nagrody – lot balonem z drużyną Gaspol Team tegorocznymi brązowymi medalistami Balonowych Mistrzostw Polsk, rok darmowego internetu 500 Mb/s od firmy Echo oraz karnety na zabiegi kosmetyczne i porady dietetycznew Fabryce Piękna

Agnieszki Krynickiej.

Konkurs plastyczny dla dzieci – „Mój bajkowy bohater”
Każdy z nas ma swojego bohatera filmowego, z którym się utożsamia, chce być tak jak on, walczyć dzielnie o Ziemię i dobro wszystkich jej mieszkańców. Weź udział w konkursie plastycznym i wygraj nagrody! Narysuj, namaluj, wyklej, swojego bohatera filmowego. Technika prac dowolna. Konkurs skierowany jest dla dzieci w wieku od lat 4 do lat 12. Prace w formacie A4 prosimy zostawiać obsłudze Letnich Wieczorów Filmowych. Termin składania prac do 4 sierpnia 2018r. włącznie.

Konkurs fotograficzny dla dzieci „Moje wakacje z rodziną”
Pokaż nam jak spędzasz wakacje z rodziną. Zrób zdjęcie, które ukazuje jak wspólnie spędzacie ten czas na zabawie, podróżach, wycieczkach czy odpoczynku. Konkurs skierowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 14 lat. Prace, maksymalnie dwie, wraz z wypełnionym zgłoszeniem prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Termin składania prac do 4 sierpnia 2018r. włącznie.

Wręczenie nagród we wszystkich konkursach nastąpi 11 sierpnia – konkursy dla dzieci godz. 18.00, konkurs dla  dorosłych 21.30.

Szczegóły oraz regulaminy i zgłoszenia do konkursów na www.letniewieczoryfilmowe.pl

Barlinecki Ośrodek Kultury

Dodatkowe informacje