TA ZABAWA TEŻ JEST DLA DZIEWCZYNEK!

dziewczynki small

Zapraszamy na pełen zabawy Międzynarodowy Dzień Dziewczynek w Barlinku! W sobotę, 13 października! Od rana do późnego popołudnia! Wybierz warsztat dla swojej córki (6-12 lat).

HEJ W GÓRĘ! - świat z góry może wyglądać zupełnie inaczej! Niejedna kobieta to już Wam powie. Może i Wasze córeczki chciałby sprawdzić jak to jest się wspinać.

TA MUZYKA TEŻ JEST DLA DZIEWCZYNEK - czy zestaw muzyka+dziewczyna to tylko delikatne balladowe brzmienia i wokalne eksperymenty? Studio nagraniowe pełne kabli, urządzeń, pokręteł? Perkusja, gitara basowa? Niech pękają struny!

SIŁACZKA - Dziewczynki mogą być silne! Pippi była! Niech i one przekonają się, czy sporty siłowe dają im frajdę.

MAESTRA - zdrobniale i niesłusznie zwany MAJSTERkowaniem. Nazwijmy rzecz odważnie - będzie to praca z cudownym, ciepłym

i podatnym drewnem, której granicami będzie tylko wyobraźnia twórcy.

DRYBLING TEŻ JEST DLA DZIEWCZYNEK. Szybkość i spryt to drugie imiona Waszych córek? Ten piłkarski warsztat jest dla

NICH.

J-E-S-T-E-M T-W-O-I-M R-O-B-O-T-EM - a gdyby tak zostać inżynierką? Roboty, algorytmy, kodowanie? Phi, łatwizna - tak powie Wasza córka - programistka, po wybraniu tego warsztatu.

W CIEMNYM, CIEMNYM LESIE - Fascynuje ją życie lasu? Przygoda brzmi dla niej cudnie? A co powiecie na nocną wyprawę? Podczas tego warsztatu dziewczynki przywitają świt w lesie!

Wybierz spotkanie dla siebie:

I DZIEWCZYNKA, I CHŁOPIEC - CZŁOWIEK PEŁEN MOCY - czujecie, że dobre rady sąsiadki nie wspierają waszych dzieci? Zamiast się niepokoić posłuchajcie specjalisty spotkanie dla rodziców

JAKA KSIĄŻKA, JAKI FILM - CO WYBRAĆ DLA NASZYCH DZIECI? Kolejna książka kurzy się w kącie? Kreskówka nie bawi nikogo? Na spotkaniu porozmawiamy o tych dziełach, które budzą w dzieciach emocje. Spotkanie dla dorosłych. Przyjdźcie razem na atrakcje dla wszystkich dzieci i dorosłych:

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANIĄ ANNĄ DZIEWIT MELLER - pisarką, dziennikarką, autorką książek, także dla dzieci i młodzieży - “Damy, dziewuchy, dziewczyny - historia w spódnicy” oraz “Damy, dziewuchy, dziewczyny - podróże w spódnicy.

KONCERT MUZYKÓW ZESPOŁU DOCTOR FISHER, wykonawców muzyki do spektakli Teatru Pleciuga pt. Pippi Piratka oraz gościnnie

JOANNY ZAWŁOCKIEJ wokalistki projektu “Budyń Julka Tuwima

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia.
Na warsztaty dla dziewczynek obowiązują zapisy!
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub tel. 534 392 943
Szczegółowy plan dnia, przedstawimy Państwu wkrótce!

Organizator Stowarzyszenie “Plantacja Wyobraźni - MDK”

dziewczynki plakat

dziewczynki ulotka

 

Dodatkowe informacje