ZAGŁOSUJ NA NASZ BARLINECKI PROJEKT! Festiwal Zabawy dla dzieci!

Stowarzyszenie "Plantacja Wyobraźni - MDK " wzięło udział w programie Społecznik 2019 - Inicjatywy obywatelskie. Program ten to innowacyjna forma budżetu obywatelskiego.  


Jak zagłosować na barlinecki projekt?
Na stronie programu https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/Glosuj należy wybrać powiat zamieszkania - myśliborski, wówczas pojawią się 3

projekty do wyboru. Projekt barlinecki ma numer 55/RIO/SPOŁ/2019 a tytuł: Lubimy Zet-Pe-Ty! Festiwal Zajęć Praktycznych i Twórczych
W ramach tego samego głosowania można wesprzeć dodatkowo 3 inicjatywy ponadlokalne.

W tym roku Festiwal Zet-Petów! Dla dziewczynek i chłopców z całego powiatu!
Lubimy Zet-Pe-Ty! Zajęcia Praktyczno -Techniczne? Zajęcia Przyjemne i Twórcze?
To może iść w parze! Właśnie taki będzie nasz Festiwal Zajęć Praktycznych i Twórczych w Barlinku! Majsterkowanie czy szydełkowanie?

Robotyka czy gotowanie? Konstruowanie czy muzyka? Lepiej i to i to i to! Zorganizujemy pełne frajdy i twórczych inspiracji bezpłatne warsztaty dla dzieci w powiecie myśliborskim! Sprawmy dzieciom dzień pełen zabawy, radości i rozwoju!  

Pamiętacie Państwo zeszłoroczną akcję pt. “Ta zabawa też jest dla dziewczynek”?  
W tym roku mamy szansę na kolejną świetną zabawę :Dz programu Społecznik!
Zagłosujcie i w tym roku na nasz projekt pt. Lubimy Zet-Pe-Ty! Festiwal Zajęć Praktycznych i Twórczych a my zajmiemy się resztą!  

Mamy bardzo duże szanse zdobyć pieniądze na realizację festiwalu! Dwa projekty o największej liczbie głosów z trzech, zgłoszonych w naszym powiecie, zdobędą dofinansowanie (wymagany min. próg to 199 głosów!).
Możemy zdobyć pieniądze na działanie na rzecz mieszkańców Barlinka!
Głosować może każdy mieszkaniec powiatu powyżej 16 roku życia. Każdy może oddać tylko jeden głos. Głosować można tylko przez internet, do 14 czerwca!

Bardzo prosimy o głosy i upowszechnianie naszej inicjatywy!
Stowarzyszenie "Plantacja Wyobraźni - Mały Dom Kultury"

Dodatkowe informacje