Zagłosuj na Barlinecki Dzień Zdrowia robiąc zakupy w TESCO!

tesco smallZachęcamy wszystkich robiących zakupy w sieci sklepów TESCO do głosowania na projekt „Barlinecki Dzień Zdrowia”. Głosowanie odbywa się w dniach 17 czerwca – 14 lipca 2019 r. w następujących sklepach TESCO: Gorzów Wlkp. (ul. Słowiańska 70 i Górczyńska 19) oraz Kostrzynie nad Odrą (ul. Gorzowska 98) i jest bardzo proste. Każdy, kto zrobi zakupy, otrzyma od kasjerki żeton do głosowania i wrzuca go do urny, głosując na 1 z 3 projektów. My zachęcamy do oddania głosu na Barlinecki Dzień Zdrowia!
17 czerwca 2019 r. we wszystkich sklepach TESCO oficjalnie zainaugurowano rozpoczęcie głosowania na projekty prospołeczne. Program „Decydujesz, Pomagamy” ma na celu wsparcie inicjatyw lokalnych, które mają zmieniać najbliższe otoczenie mieszkańców danego mikroregionu. W Polsce wyznaczono ich 125. Fundacja Joy aim z Barlinka została zakwalifikowana do regionu 4, na który składają się 3 w/w sklepy.
Klucz do zdrowia to profilaktyka, zabawa i uśmiech! Celem Barlineckiego Dnia Zdrowia jest połączenie bezpłatnych badań, konsultacji z lekarzami specjalistami, natychmiastowych porad zdrowotnych z super atmosferą i lokalną integracją na światowym poziomie! Cały Barlinek łączy się dla zdrowia! Dla zwiększenia dostępności! Dla bezpłatnych badań specjalistycznych! Dla profilaktyki zdrowotnej! Dla uśmiechu!
Zapraszamy do głosowania oraz przekazania informacji o Barlineckim Dniu Zdrowia swoim znajomym z okolic Gorzowa Wlkp. i Kostrzyna nad Odrą! Wydarzenie odbędzie się już 7 września 2019 r.! Bieżące wyniki głosowania można śledzić tutaj: https://tesco.pl/pomagamy/list-of-projects/?cluster=4
Głosowanie wspierają:
Szpital Barlinek Sp. z o. o., Barlinecki Ośrodek Kultury i Joanna Węglińska Boria.pl

 

tesco

 

 

Dodatkowe informacje