Dni Barlinka 2012 – program

dni barlinka smallBarlinecki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na tegoroczne Dni Barlinka. W tym roku zaczynamy świętować już 22 czerwca w piątek. Tego dnia zapraszamy do wzięcia udziału w Grze Miejskiej – start Rynek, godz. 9.00. Wyniki zabawy ogłosimy w tym samym dniu o godz. 17.00 w Europejskim Centrum Spotkań przy ul. Leśnej.

Sobota – 23 czerwca:
11.00 – 15.30 tradycyjnie Klub Żeglarski „Sztorm” uruchomi darmowe rejsy po Jeziorze Barlineckim.
15.00 – Zawody wędkarskie: III tura Grand Prix dla dzieci i młodzieży do lat 18. na Jeziorze Chmielowym
16.00Septet Band z Myśliborza
16.30 – To czas na naszą barlinecką tradycję, czyli Konkurs Świętojankowy – plecenie wianków, któremu w tym roku będzie towarzyszyła „Legenda o Gęsiarce” w wykonaniu teatru Remedium.
17.00 – Wielkie gotowanie z Robertem Sową, czyli najsłynniejszym kucharzem w Polsce, gotującym m.in. dla reprezentacji Polski w piłce nożnej i w Hotelu „Sobieski” w Warszawie. Co ugotuje? Niespodzianka, ale gwarantujemy, że będzie można tego spróbować!
19.00 – Najważniejsza część Dni Barlinka, czyli Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej. Pożegnamy dotychczasową Królową Ewelinę Pasternak a powitamy nową.........? Kim ona jest? Przekonamy się już w sobotę.
20.00 – Guitar Shop – Jacek Wójcicki – Rock Band
21.30 – Gwiazda wieczoru – Sheyla Bonnick's BONEY M. „Daddy cool”, „Ma Baker”, „Rasputin” - kto nie zna tych przebojów?
23.00 – 1.00 Taneczna noc z DJ Tommi

Niedziela – 24 czerwca:
7.00 – Zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Barlinka dla seniorów na Jeziorze Chmielowym
14.00 – Występy taneczne naszych rodzimych zespołów – Fabryka Tańca Barlinek oraz Feeling Dance Group
15.00 – Niespodzianka zarówno dla dzieci, oraz jak mówią aktorzy z Teatru „Wprost” ze Szczecina, również dla dorosłych. Znana i przezabawna bajka „Pchła Szachrajka” oraz mnóstwo gier i zabaw, które wywołują mnóstwo śmiechu.
17.00 – Śmiech to zdrowie? Zdecydowanie tak!!! Grzegorz Halama z pewnością to udowodni!
18.00 – Toxic Covery Band
19.00 – INW – HIP HOP
19.20Pół Całego Keczupu – Reggae Ska

Oprócz tego czekają na Państwa inne niespodzianki.
Firma Gaspol będzie organizatorem konkursu, w którym do wygrania niezwykła nagroda. Dwugodzinny lot balonem (termin wycieczki do ustalenia). Wystarczy podejść do stoiska firmy Gaspol, odpowiedzieć na trzy bardzo łatwe pytania i czekać na losowanie nagród, którego dokona Królowa Puszczy Barlineckiej. Oprócz lotu balonem do wygrania inne cenne nagrody!

GBS Bank ogłasza konkurs na Miss Jubilatkę GBS Banku. Polegać on będzie na tym, że na scenie ustawiona będzie makieta Lokaty Jubilatki,, do której będzie trzeba się przymierzyć wsadzając głowę w miejsce głowy Jubilatki. Trochę to zagmatwane, ale wszystko wyjaśni się w niedzielę, 24 czerwca. GBS gwarantuje dobrą zabawę! O tym kto zwycięży zadecyduje barlinecka publiczność. Do wygrania cenne nagrody.

Organizatorami Dni Barlinka są: Burmistrz Barlinka, Barlinecki Ośrodek Kultury
Partnerzy: Stowarzyszenie Sieja, Stowarzyszenia Plantacja Wyobraźni MDK

dni barlinka

Dodatkowe informacje