TYDZIEŃ BIBLIOTEK - spotkanie z Iwoną Żytkowiak

Spotaknaie Żytkowiak Plakat 2022smallWielkimi krokami zbliża się Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Będzie to już XIX edycja, która odbędzie się w dniach 8-15 maja pod hasłem „Biblioteka – świat w jednym miejscu”.
Z tej okazji Barlinecki Ośrodek Kultury - Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Iwoną Żytkowiak. Spotkanie odbędzie się 11 maja (środa) w Kawiarni Artystycznej BOK, ul. Podwale 9 o godz. 17.00. Patronem spotkania jest Dyskusyjny Klub Książki, a poprowadzi je Agnieszka Kopaczyńska – Moskaluk - redaktorka Radia Gorzów oraz redaktorka naczelna Pegaza Lubuskiego. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu najnowszej książki autorki „Niechciane” wraz z autografem. Wstęp wolny.

Iwona Żytkowiak od urodzenia mieszka i pracuje w Barlinku. Absolwentka polonistyki i studiów filozoficzno-etycznych na Uniwersytecie Szczecińskim, ukończyła studia w IBL PAN. Czas dzieli w miarę na równe części – rodzinę, pracę i pasję (kolejność nie jest przypadkowa). Autorka powieści „Tonia”, „Spotkania przy lustrze”, „Kobiety z sąsiedztwa”, „Tam, gdzie twój dom”, „Dokąd teraz”, „Świat Ruty" czy najnowszej „Niechciane”.

Spotaknaie Żytkowiak Plakat 2022

Dodatkowe informacje