Fabryka Tańca Barlinek spełnia Marzenia

mam marzenie logoZ okazji swoich 5-tych urodzin Galeria Askana zaprasza wszystkich do udziału w niezwykłej akcji, której celem jest spełnienie marzeń piątki dzieci z województwa lubuskiego - podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.


Za każdą osobę, która odwiedzi w sobotę 29 września do 19.00 Galerię Askana - Galeria przeznaczy 1 zł na realizację pięciu marzeń! Dzięki temu każdy może mieć swój udział w sprawieniu wielkiej radości - wystarczy być tego dnia w Galerii Askana.
Aby spełnić marzenia dzieci potrzebnych jest 21 400 osób, które tego dnia przyjdą do Galerii Askana i wspólnie dzięki temu przyczynią się do wielkiej radości Marty, Dominiki, Miłosza, Pauliny oraz Daniela.

Spełnijmy wspólnie ich marzenia!!!

Mnóstwo atrakcji przez cały dzień Galeria Askana i Fundacja Mam Marzenie przez cały dzień zapewnią ponadto mnóstwo atrakcji. Najmłodsi spotkają się z bohaterami bajek, będą mogli skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni czy spróbować tradycyjnej waty cukrowej. Pokazy Policji, militarnej grupy rekonstrukcyjnej czy fanów Gwiezdnych Wojen na pewno znajdą swoich fanów. Na scenie odbędą się pokazy tańca oraz zumby. Wystąpią też m in. Szkoła Muzyczna Huberta Zbiorczyka, zespoły: „Aluzja", „Buziaki", „Kontra Mini", „Pampalary" z Tuczna oraz Fabryka Tańca Barlinek – „Uśmiechy" & Dance OK.!

Dodatkowe informacje