Przed świtem cz.2 – konkurs

5.11Już w ten weekend kino Panorama zaprasza na ostatnią część sagi Zmierzch – Przed świtem cz. 2. Specjalnie dla wszystkich Państwa przygotowaliśmy konkurs. Spośród widzów, na każdym z trzech seansów "Sagi Zmierzch: Przed Świtem cz.2", losowane będą atrakcyjne nagrody – niespodzianki związane z Sagą Zmierzch! Wystarczy przyjść do kina i zachować bilet do końca seansu.

Informujemy również, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie filmem, uruchomiono przedsprzedaż. Bilety można nabyć w środę i czwartek w godzinach 16.00-18.00 w kasie kina Panorama.

„Saga Zmierzch – przed świtem cz. 2” to ostatnia i prawdopodobnie najlepsza część światowego hitu filmowego. Po narodzinach córki głównych bohaterów – Renesmee, rodzina Cullenów postanawia bronić jej przed oskarżeniami rodziny Volturi. Twierdzą, że przyjście na świat dziecka – mieszańca – było niezgodne z ustanowionym przez nich prawem. Edward (Robert Pattinson) i Bella (Kristen Stewart) postanawiają zrzeszyć wampiry z całego świata, aby te broniły ich dziecka przed rodziną Volturi. Rozpoczyna się walka na śmierć i życie. Czy rodzice dokonają niemożliwego i ocalą swe dziecko?

Zobacz również jaki konkurs przygotowaliśmy na facebook`u

„Saga Zmierzch – przed świtem cz. 2”
23 listopada godz. 18.00
24 listopada godz. 18.00
25 listopada godz. 17.00

Kino Panorama


Dodatkowe informacje