„Pokłosie” w kinie Panorama


„Pokłosie” Władysława Pasikowskiego od dnia premiery wywoływało nie małe emocje. Film wywołał skrajnie rozbieżne oceny, od pochwał za dokonanie rozrachunku z przeszłością i odwagę do krytyki za wymowę propagandową i wypaczenie prawdy historycznej. „Pokłosie” to opowieść o dwóch braciach, którzy starają się wyjaśnić sekret sprzed lat. Owa tajemnica to kwestia tragedii w Jedwabnem. Niestety, z tej przyczyny bracia Franek i Józek Kalina stają się przeciwnikami pozostałych mieszkańców swojej wioski. Bracia, pokłóceni ze sobą od dłuższego czasu, zamierzają wytłumaczyć, co rzeczywiście miało miejsce. Prowadzone przez nich poufne dochodzenie doprowadza do coraz większej agresji wokół. Wychodzi zatem na jaw, co wydarzyło się we wsi wiele lat temu, ale ujawnienie tego sekretu odciśnie fatalne piętno na życiu zarówno braci, jak i pozostałych mieszkańców wioski.


„Pokłosie”
01 grudnia godz. 16.30
02 grudnia godz. 19.0001 grudnia po projekcji filmu zapraszamy do kawiarni artystycznej BOK na dyskusyjny klub filmowy.

„Skyfall” to najnowszy film z serii filmów szpiegowskich o Jamesie Bondzie. Lojalność brytyjskiego szpiega Jamesa Bonda, agenta 007, względem M zostaje poddana próbie, gdy staje się jasne, jakie skutki przynoszą jej działania. Tymczasem MI6 zostaje zaatakowane, a James Bond musi wytropić i zniszczyć napastników.


„Skyfall”
01 grudnia godz. 19.00
02 grudnia godz. 16.00


„Atlas chmur” to film oparty na epopei Davida Mitchella. Opowiada o postaciach z różnych epok i zakątków świata, których decyzje i czyny mają duży wpływ na teraźniejszość, przyszłość i przeszłość naszej planety.

„Atlas chmur”
08 grudnia godz. 18.00


„Renifer Niko ratuje brata” – to bajka 3D specjalnie dla dzieci z okazji Mikołajek. Nieustraszony Niko powraca, aby uratować małego braciszka Riko i udowodnić światu, ze renifery mają miękkie serca i twarde charaktery! W zeszłym roku ratował święta w tym roku sprawdźcie czy udało mu się uratować brata.

„Renifer Niko ratuje brata” 3D
08 grudnia godz. 16.00
09 grudnia godz. 16.00


„Kochankowie z księżyca” - Nowa Anglia, lata 60. XX wieku. Skaut Sam Shakusky zakochuje się w niewiele starszej od siebie Suzy Bishop. Nastolatkowie postanawiają uciec od swoich rodzin, co też czynią. Ucieczka nastolatków zostaje mylnie potraktowana jako zaginięcie. Rodzice Suzy oraz kapitan Sharp rozpoczynają zakrojoną akcję poszukiwawczą, która wywraca spokojne miasteczko do góry nogami.


„Kochankowie z księżyca”
09 grudnia godz. 18.00

„Mój rower” - to historia trzech mężczyzn, reprezentujących kolejne pokolenia rodziny: dziadka Włodka, jego syna Pawła oraz wnuka Maćka. Są skłóceni, nie widzieli się od lat. Pewne wydarzenie, które rozegra się w rodzinie, spowoduje jednak, że bohaterowie w końcu się spotkają i skonfrontują ze sobą. Będą musieli nauczyć się, jak ze sobą rozmawiać i wzajemnie się zrozumieć.


„Mój rower”
16 grudnia godz. 17.00
17 grudnia godz. 18.00


„Od pełni do pełni” - przewrotna komedia o wróżce, która udaje, że wierzy w magię, podrywaczu, który udaje, że wierzy wróżce, iluzjoniście, który udaje, że jest kimś innym i zakochanej kobiecie, która wierzy, że prawdziwą miłość może znaleźć dopiero w przyszłym wcieleniu.


„Od pełni do pełni”
22 grudnia godz. 18.00

„Silent Hill – Apokalipsa 3D” - to druga część wizjonerskiego horroru opartego na legendarnej grze. Heather przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi i niewytłumaczalnymi siłami. W dniu swoich osiemnastych urodzin, nawiedzona kolejnymi koszmarami i przerażona zniknięciem ojca, dowiaduje się, że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb malowniczego i przerażającego świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie zwycięży, utknie w alternatywnej rzeczywistości Silent Hill na zawsze.


„Silent Hill – Apokalipsa 3D”
28 grudnia godz. 19.00
29 grudnia godz. 19.00

„Gangster” – film gangsterski w gwiazdorskiej obsadzie. Lata 30. XX wieku, czasy prohibicji, wiejska Ameryka. Bracia Bondurant pod przykryciem baru produkują nielegalną whisky, gdy do hrabstwa Franklin przybywa agent specjalny Rakes.„Gangster”
29 grudnia godz. 16.30
30 grudnia godz. 17.00


Bilety na filmy dostępne będą w kasie znajdującej się obok sali widowiskowej w soboty zawsze na dwie godziny przed projekcją, a w niedzielę od 14.00 przed seansami. Prosimy o nie zwlekanie z kupnem do ostatniej chwili, w związku z tworzącą się kolejką przed samą projekcją filmu i koniecznością opóźniania seansu.

Projekcja 2D – bilet zwykły 12 zł, junior/senior 10 zł.
Projekcja 3D – bilet zwykły 14 zł, junior/senior 12 zł.

Przy zakupie biletów ulgowych należy okazać się dokumentem uprawniającym do zakupu takiego biletu.

Kino Panorama
Sala widowiskowa BOK
ul. Podwale 9
Serdecznie zapraszamy!
www.bok.barlinek.pl

Dodatkowe informacje