Hobbit w kinie Panorama


kino logo art„Kolekcjoner”, „Niemożliwe”, „Życie Pi” czy wreszcie „Hobbit: niezwykła podróż” to tylko niektóre z propozycji, jakie ma dla Państwa w lutym kino Panorama. Już dziś zapraszamy na największe hity kinowe ostatnich tygodni.


„Hobbit: niezwykła podróż” - pierwsza część trylogii, która jest adaptacją arcydzieła „Hobbit, czyli tam i z powrotem” autorstwa J.R.R. Tolkiena. Akcja filmu rozgrywa się w Śródziemiu 60 lat przed wydarzeniami „Władcy pierścieni”. W pierwszej części „Hobbita” poznajemy szczegóły niezwykłej podróży tytułowego bohatera, Bilbo Bagginsa, który bierze udział w spektakularnej wyprawie mającej na celu odzyskanie Ereboru – utraconego królestwa krasnoludów zagarniętego przez smoka Smauga. Po niespodziewanej wizycie czarodzieja Gandalfa Szarego, Bilbo dołącza do kompanii trzynastu krasnoludów pod wodzą legendarnego wojownika, Thorina II Dębowej Tarczy. Szlak powiedzie ich przez zdradliwe ziemie, na których roi się od goblinów i orków, zabójczych wargów oraz czarodziejów.

„Hobbit: niezwykła podróż” 3D
1 lutego godz. 18.00
2 lutego godz. 18.30
3 lutego godz. 18.30„Strażnicy marzeń”  - wspaniała animacja, która będzie przedstawiała słynnych bohaterów baśni dla dzieci. Otóż istnieją oni naprawdę i są strażnikami dziecięcych marzeń. Film „Strażnicy marzeń” oparty jest na serii książek Williama Joyce’a. Animacja przedstawia nieśmiertelnych bohaterów baśni dla dzieci, którzy zjednoczeni podejmują walkę ze złymi mocami Pitcha – Króla Ciemności, pragnącego przejąć władzę nad światem.
„Strażnicy marzeń” 3D
2 lutego godz. 16.00
3 lutego godz. 16.00
„Bejbi blues” - chciała mieć dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko. Wszystkie młode gwiazdy jak Britney Spears czy Nicole Richie mają dzieci. Ale dlaczego tak naprawdę Natalia zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Może odpowiedź kryje się w tym co piszą nastolatki na internetowych forach? Chcą mieć dziecko, żeby w końcu ktoś je naprawdę kochał, żeby same miały kogoś do kochania…

„Bejbi blues”
7 lutego godz. 18.00
8 lutego godz. 18.00
07 lutego po projekcji zapraszamy na Dyskusyjny Klub Filmowy, do kawiarni artystycznej BOK, na dyskusję przy filiżance kawy.„Kolekcjoner” - gdy za namową przyjaciół piękna Elena przybywa na imprezę w klubie, o którego istnieniu wiedzą tylko wtajemniczeni, nie podejrzewa nawet, że beztroska zabawę zamieni się wkrótce w krwawą łaźnię, zaplanowaną przez psychopatę zwanego Kolekcjonerem. Uprowadzona przez mordercę, Elena trafi do hotelu, który przekształcono w labirynt wymyślnych tortur. Zrozpaczony ojciec dziewczyny zrobi wszystko, żeby wyrwać ją ze szponów sadysty. Milioner użyje wszelkich możliwych sposobów, by wraz z grupą najemników przekonać Arkina - jedynego człowieka, który jak dotąd wymknął się nieobliczalnemu Kolekcjonerowi - żeby pomógł mu schwytać i zlikwidować dewianta.

„Kolekcjoner”
09 lutego godz. 19.30„Niemożliwe” - Tajlandia, 2004 rok. Maria i Henry wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe piekło. Pewnego dnia, nad ranem, od strony morza dochodzi przerażający huk. Maria, Henry i wszyscy mieszkańcy hotelu zamierają w bezruchu. W chwilę później cała plaża, budynki i znajdujący się na niej ludzie zostają zmieceni przez monstrualną falę tsunami. Woda zabiera wszystkich i wszystko.

„Niemożliwe”
09 lutego godz. 17.00
10 lutego godz. 17.00

„Podejrzani zakochani” - nieśmiały Albert szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę. Oboje przyjmują podobną strategię – ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców. W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka przestępców, polująca na bezcenną kolekcję diamentów.

„Podejrzani zakochani”
14 lutego godz. 18.00
15 lutego godz. 18.00
14 lutego odbędzie się losowanie nagród dla zakochanych!„Zambezia” - Bohaterem rozgrywającej się w tytułowej ptasiej metropolii animacji jest młody i ambitny sokół. Gdy kraina znajdzie się w niebezpieczeństwie, tylko on będzie mógł ją uratować.

„Zambezia” 3D
16 lutego godz. 16.00
17 lutego godz. 16.00„Życie Pi” - to niezwykła historia mężczyzny, który wychodzi cało z katastrofy na morzu i przeżywa niesamowitą przygodę. Jako rozbitek nawiązuje głęboką przyjaźń z innym ocalonym – tygrysem bengalskim. Obaj stawiają czoło wielu trudnościom – między innymi sztormowi, który niemal niszczy łódź ratunkową, dzięki której ciągle żyją. Zrozpaczony Pi patrzy w niebo i krzyczy „ „Boże, co jeszcze dla mnie gotowałeś?!” Mimo chwili słabości, nigdy nie traci wiary. Żyje dzięki prostym, podstawowym metodom przetrwania. Chłonie piękno oceanu – obserwuje ławice ryb, niezwykłe tęcze.

„Życie Pi” 3D
16 lutego godz. 18.00
17 lutego godz. 18.00„Les miserables : nędznicy” - adaptacja powieści Victora Hugo. Historia rozgrywa się na tle rewolucji francuskiej, wojen napoleońskich i stanowi pretekst do przedstawienie panoramy ludzkich losów. Galernik i złoczyńca Jean Valjean po 19 latach więzienia wychodzi warunkowo na wolność. Jednak cienie przeszłości nie dają mu spokoju. Celem inspektora jest odnalezienie skazańca.

„Les miserables: nędznicy”
22 lutego godz. 18.00
24 lutego godz. 17.00Bilety na filmy dostępne będą w kasie kina zawsze na dwie godziny przed projekcją. Prosimy o nie zwlekanie z kupnem do ostatniej chwili, w związku z tworzącą się kolejką przed samą projekcją filmu i koniecznością opóźniania seansu.
Projekcja 2D – bilet zwykły 12 zł, junior/senior 10 zł.
Projekcja 3D – bilet zwykły 14 zł, junior/senior 12 zł.
Przy zakupie biletów ulgowych należy okazać się dokumentem uprawniającym do zakupu takiego biletu.

Kino Panorama
Sala widowiskowa BOK
ul. Podwale 9
Serdecznie zapraszamy!
www.bok.barlinek.pl

Dodatkowe informacje