Dance? OK.!

okW piątkowe popołudnie 2 marca sala widowiskowa BOK zamieniła się w fabrykę. Była to wyjątkowa i nietypowa fabryka bo fabryka tańca. Swoją rewię taneczną zaprezentowały zespoły: Barlinek Uśmiechy, Dance OK! oraz  Top Dance z Pełczyc. I tu należą się wyjaśnienia „Dance OK.! Fabryka tańca  Barlinek” to nowa nazwa najstarszej grupy Barlinek Uśmiechy.

Kolorowe stroje, różnorodna muzyka i perfekcyjne przygotowane przedstawienia taneczne – to wszystko mogła zobaczyć publiczność  zasiadająca na widowni. Było wiele nowych choreografii, chociaż nie zabrakło tez starych i sprawdzonych tańców. O ogromie „przedsięwzięcia” może świadczyć fakt, że artyści nie mieścili się za kulisami!

Po wszystkich tańcach przyszła pora na podziękowania i gratulacje. Burmistrz Barlinka Zygmunt Siarkiewicz i Przewodniczący RM Dariusz Zieliński przekazali młodym tancerzom ogromny kosz ze słodkościami. Rodzice oraz przyjaciele „Uśmiechów” składali na ręce kierownik zespołu Katarzyny Stanisławskiej kwiaty oraz życzyli dalszych sukcesów.

Nie  obyło się również bez wzruszeń. Tancerze pożegnali Norberta Burzyńskiego, który chwilowo opuszcza zespół ze względów zdrowotnych.

W finale na scenie pojawili się wszyscy tancerze, którzy w rytm danza kuduro zakończyli swoje show a publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami.

Można więc śmiało powiedzieć, że taniec był jak najbardziej OK!

źródło: www.ebarlinek.pl

Dodatkowe informacje