Spotkanie z Iwoną Żytkowiak


P315004215 marca w Kawiarni Artystycznej "Panorama" odbył się wieczór, którego bohaterką była autorka książki „Tonia” - Iwona Małgorzata Żytkowiak. Wieczór został zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Barlinku przy Barlineckim Ośrodku Kultury. W rytmie dyskretnej muzyki autorka opowiadała o sobie, swoim życiu i wydanej w roku ubiegłym książce.

Uchyliła również rąbek tajemnicy związany z mającą się ukazać w kwietniu nową powieścią "Spotkania przy lustrze" (czekamy na tę pozycję z niecierpliwością), oraz o kolejnych książkach czekających na swój czas. Było wiele pytań zadawanych przez uczestników spotkania, na które autorka chętnie i wyczerpująco odpowiadała.

Na koniec chętnym osobom rozdała autografy i obiecała, iż po wydaniu drugiej swojej książki spotka się z nami ponownie. Czekamy i trzymamy ją za słowo.

"Tonia" to powieść o podróży przez życie. Dzieciństwo i dojrzewanie głównej bohaterki Antoniny, postaci nietuzinkowej i barwnej, jej osiągnięcia i metamorfoza. Książka pomimo posługiwania się przez autorkę "rynsztokowym" słownictwem niektórych bohaterów - nie jest frywolna ani wulgarna. Zachęcamy do przeczytania tej pozycji.
Spotkanie poprowadziła Aldona Horoszewicz.

Dodatkowe informacje