Zespół Śpiewaczy "Sonata"

Zespół Śpiewaczy „Sonata”

Zespół działa do jedenastu lat prawie w niezmienionym składzie. Próby zespołu dobywają się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mostkowie. Aktualnie zespół liczy 7 osób podzielonych w głosach: sopran - 2 panie, alt – 3 panie i tenor - 2 panów.

zespół sonata

Zespół w roku 2011 dał 26 koncertów występując tradycyjnie na dożynkach gminnych w Płonnie i w Myśliborzu oraz powiatowych w Boleszkowicach. Występowaliśmy na „Dniach folwarku” w Przelewicach, z kolędami odwiedziliśmy Dom Pomocy Społecznej w Myśliborzu. Podczas świąt kościelnych uczestniczymy we mszach świętych w kościele parafialnym w Mostkowie. Daliśmy koncerty podczas festynów środowiskowych w Mostkowie, Płonnie, Barlinku, Pyrzycach, Myśliborzu.

zespół sonata


Zespół wystąpił na konkursie Pieśni Kresowej w Gorzowie Wielkopolskim otrzymując wyróżnienie. Czynnie uczestniczymy w życiu kulturalnym szkoły i środowiska lokalnego dając koncerty z okazji organizowanych „Spotkań Noworocznych, Dnia Kobiet, Dnia Papieskiego” Dość często zespół bierze udział w uroczystościach ślubnych naszych znajomych i przyjaciół zespołu.

zespół sonata


Instruktor zespołu Andrzej Galbarczyk
tel: 669610268, 95-7468122
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dodatkowe informacje