WOŚP

Komunikat Sztabu XXIX Finału WOŚP w Barlinku

wosp styczne smallW tym finale zbieramy pieniądze:
Na wsparcie laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy

Komunikat Sztabu XXVIII Finału WOŚP w Barlinku

529-37GMp Tuei ieSu W tym roku zbieramy pieniądze: Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Jeśli mają Państwo przedmioty, które mogłyby być zlicytowane w trakcie XXVIII Finału WOŚP w Barlinku, można je składać w biurze BOK ul. Podwale 9 w dni robocze od godz. 8.00-15.00 lub w dniu imprezy 12.01.2020 r.

Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków

wosp 2018 small14 stycznia już po raz 26. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od samego rana siedemdziesięciu wolontariuszy z Gminy Barlinek zbierało pieniądze do orkiestrowych puszek nie tylko w Barlinku ale w całej Gminie. Tradycyjnie już wielki Finał, odbył się w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury.

Komunikat sztabu WOŚP - WYDAJEMY PUSZKI

wosp 2018 smallBarlinecki Sztab XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że wydawanie identyfikatorów oraz puszek odbędzie się 13 stycznia (sobota)  w BOK ul. Podwale 9 w biurze nr 103 od godz. 9.00 - 11.00. Zapraszam wszystkich wolontariuszy XXVI Finału WOŚP. Proszę zabrać ze sobą torbę na puszę i serduszka.

WOŚP 2018 - program

wosp 2018 small14 stycznia w niedzielę, już po raz XXVI zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku, zebrane pieniądze zostaną przeznaczone dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Komunikat Sztabu XXVI Finału WOŚP w Barlinku

wosp 2018 latawiec smallW TYM ROKU ZBIERAMY DLA WYRÓWNANIA SZANS W LECZENIU NOWORODKÓW. Jeśli mają Państwo przedmioty, które mogłyby być zlicytowane w trakcie XXVI Finału WOŚP w Barlinku, można je składać w biurze BOK ul. Podwale 9 w dni robocze od godz. 8.00-15.00 lub w dniu imprezy 14.01.2018 r. Startujemy o 17.00 w sali widowiskowej BOK ul. Podwale 9.

23 FINAŁ WOŚP ZA NAMI

wosp 2015 rel smallW niedzielę 11.stycznia odbył się kolejny już 23 finał WOŚP. Mieszkańcy naszego miast jak zwykłe hojnie odpowiedzieli  podczas zbiorki ulicznej i licytacji. Od wczesnych godzin rannych wolontariusze WOŚP kwestowali na ulicach Barlinka, Mostkowa, Przelewic. Niebawem podamy końcowy wynik tegorocznej zbiórki.

Komunikat sztabu WOŚP - WYDAJEMY PUSZKI

wosp 2015 2 smallBarlinecki Sztab XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że wydawanie identyfikatorów oraz puszek odbędzie się 10 stycznia (sobota) w BOK "Panorama” ul.Podwale 9 w biurze nr 103 od godz. 9.00 - 11.00. Zapraszam wszystkich wolontariuszy XXIII Finału WOŚP.


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - program

wosp 2015 prog smallW tegorocznym finale gramy „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. Między koncertami odbędą się licytacje gadżetów WOŚP, zlicytujemy fotel naszego Burmistrza! Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i gminy. Sie Ma!

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM XXIII Finału WOŚP w Barlinku

wosp 2014 1 smallJeśli chcesz zostać wolontariuszem XXIII Finału WOŚP w Barlinku, który odbędzie się 11.01.2015r., przyjdź do biura sztabu WOŚP do Barlineckiego Ośrodka Kultury (pokój nr 103). Przynieś ze sobą nr PESEL oraz zrobione cyfrowo zdjęcie legitymacyjne na dowolnym nośniku. Biuro otwarte jest od 8:00 do godz.15:30. Zapisy potrwają do 27.11.2014r.

Kolejny rekord WOŚP w Barlinku

wosp 2014 smallMamy nowy rekord do dziś zebraliśmy 28.519,92 zł !!! Dzięki za wszystko, Sie Mam i do zobaczenia za rok!!! Jesteście wspaniali!!!KOMUNIKAT SZTABU WOŚP - PUSZKI XXII FINAŁU ROZDANE

wosp puszki wydawani smallIdentyfikatory i puszki zostały rozdane, 80 wolontariuszy od wczesnych godzin rannych będzie kwestowało na ulicach naszego miasta i gminy już po raz XXII. Firma PLAY ofiarowała wolontariuszom darmowe karty do telefonów i plecaki. Wolontariuszom życzę powodzenia, a Państwa proszę o szczodrość i dobre słowo.

Program XXII Finału WOŚP w Barlinku

wosp 2014 smallJuż 12 stycznia 2014 r. po raz XXII zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy  na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godną opieki medyczną seniorów. Tradycyjnie między koncertami odbędą się licytacje gadżetów WOŚP, zlicytujemy fotel naszego Burmistrza! Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i gminy Sie Ma!

PODZIEL SIĘ ŻYCIEM!

wosp komunikat 1 smallW ramach nadchodzącego XXII Finału WOŚP po raz czwarty możemy oddawać krew. Gorąco zachęcam mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w barlineckiej akcji pt. - Zostań honorowym dawcą krwi. Podczas XXII finału, który odbędzie się 12.01.2014 zbierać będziemy  pieniądze  na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Dodatkowe informacje